Şahinler Reklam...

Reklam alanında faaliyet gösteren firmamız; ışıklı, ışıksız reklam panoları, dijital baskı, pul bayrak, direk neon, kutu harf neon, alüminyum oyma levhalar, yönlendirme panoları, cephe giydirmeleri, duvar yazıları, totem, matbaa, serigrafi ve web tasarımlarını hizmetinize sunmaktadır. İzmir Reklam sektörüne kısa zamanda hakimiyet sağlamakla beraber Ege Bölgesi genelinde reklam ve tanıtım uygulamaları ile kendini Tüm Reklam Piyasasına kanıtlamıştır.

Merkez Ofis İletişim
  • Adres: :Anadolu Caddesi No: 1044 / 1 35610 Çiğli / İZMİR
  • Telefon: +90(232) 361 61 61
  • GSM: +90(532) 644 11 17
  • GSM: +90(532) 725 78 80
  • Eposta: info (at) sahinlerreklam.com

Kurumsal

İZMİR Çiğli Reklam ve Tanıtım Hizmetleri


      Şahinler Reklam 2007 Yılında İzmir Reklam Sektörüne girmiştir. Kuruluşundan İtibaren az bir zaman geçmesine rağmen prestijini ve müşteri potansiyelini üst seviyelere çıkartmıştır. Reklam sektöründe yenileyici, modern ve çağa uygun reklam alanları yaratmak ve bu alanlarda hedef kitleyi kendine çeken tasarımlar ortaya koymaktadır. Başarılı Reklam akılda kalan göze hitap eden reklam olmakla beraber Şahinler Reklam ve Tanıtım Hizmetleri verirken başarısını başarılı reklama borçludur.

Firmamızda ışıklı, ışıksız reklam panoları, dijital baskı, pul bayrak, direk neon, kutu harf neon, alüminyum oyma levhalar, yönlendirme panoları, cephe giydirmeleri, duvar yazıları, totem, matbaa, serigraf ve web tasarımlarını hizmetinize sunmaktadır. İzmir Reklam sektörüne kısa zamanda hakimiyet sağlamakla beraber Ege Bölgesi genelinde reklam ve tanıtım uygulamaları ile kendini Tüm Ege Reklam Piyasasına kanıtlamıştır.

      Şahinler Reklam Ailesi olarak bizler müşterilerimize her zaman yenileyici, hayal gücüne sınır koymadan tasarımlar ve uygulamalar sunmaya devam edecektir.

      Hızlı, estetik, kaliteli ürünleri sunarak Türkiye ve Dünya markalarının tercihi olmak.

      Estetik ve göz alıcı ürünlerimizle kaliteli ve hızlı hizmet anlayışımızla müşterilerimizin hedef kitlelere fark edilir, akılda kalıcı markalar olmalarını sağlamak.