Şahinler Reklam...

Reklam alanında faaliyet gösteren firmamız; ışıklı, ışıksız reklam panoları, dijital baskı, pul bayrak, direk neon, kutu harf neon, alüminyum oyma levhalar, yönlendirme panoları, cephe giydirmeleri, duvar yazıları, totem, matbaa, serigrafi ve web tasarımlarını hizmetinize sunmaktadır. İzmir Reklam sektörüne kısa zamanda hakimiyet sağlamakla beraber Ege Bölgesi genelinde reklam ve tanıtım uygulamaları ile kendini Tüm Reklam Piyasasına kanıtlamıştır.

Merkez Ofis İletişim
  • Adres: :Anadolu Caddesi No: 1044 / 1 35610 Çiğli / İZMİR
  • Telefon: +90(232) 361 61 61
  • GSM: +90(532) 644 11 17
  • GSM: +90(532) 725 78 80
  • Eposta: info (at) sahinlerreklam.com

Cephe Giydirme

Branda veya kompozit cephe giydirme ile reklam boyutlarınızı genişletin ve daha fazla alanlara hitap etme şansı yakalayın.

Şahinler Reklam tarafından tasarlanıp üretilen cephe giydirmeleri dünyanın her yerinde uygulanan modern reklam tanıtım uygulamalarının dış cephe kaplamaları standartlarında profesyonel olarak günümüzdeki şeklini almıştır.

En atıl durumda bulunan dış cephenizi branda cephe giydirme uygulayarak renklendiriyor daha kalıcı ve dikkat çekici bir kampanya tanıtımı ile satışlarınızın artışına yardımcı oluyoruz.

Kompozit Cephe giydirme uygulaması ile aynı sonucu almanızı ve daha uzun süre dayanıklı renklendirilmiş dış cepheye sahip olabilirsiniz. Ancak unutmayın sürekli farklı bir cephe müşterilerinizin dikkatini çekecek ve potansiyel müşteri sayınızı arttıracaktır.